Doświadczenie:instruktor Krav Maga

Dawid Szkalski

Od zawsze uważał, że ciężka praca i związane z tym poświęcenie jest prawidłowym kierunkiem w życiu. Pracował jako ślusarz na kopalni 800m pod ziemią. Nie obca mu praca na budowie po 12 godzin dziennie. Został brygadzistą w firmie produkującej rury preizolowane, wybranym na te stanowisko jeszcze w trakcie stażu. Był również zastępcą kierownika w hurtowni luster.

Krav Maga wzbudziła jego zainteresowanie jeszcze w szkole średniej około 11 lat temu. Wtedy też razem z kumplem wybrał się na zajęcia do Tarnowskich Gór. Pierwszy jego trening prowadził Mateusz Sog. Był pod wielkim wrażeniem autentyczności, skuteczności i prostoty tego systemu. Jednak praca w systemie zmianowym nie pozwalała na kontynuowanie treningów. Wrócił w 2015 roku i od tamtego czasu regularnie ćwiczy w kilku sekcjach w różnych miastach na Śląsku. Posiada izraelskie kwalifikacje Krav Maga oraz tytuł instruktora sportu nadany przez ministerstwo.

Chce jako instruktor skupić się na nauce dzieci. Jego misja to pokazanie właściwej drogi od najmłodszych lat. Uważa, że gdy  dziecko zna swoją wartość, jest docenione, czuje się częścią społeczności, która wspiera się nie tylko na sali, wtedy jest jest radosne i pełne szacunku dla rówieśników i dorosłych.

Ma genialne podejście do dzieci. Uśmiech, który nigdy nie schodzi z jego twarzy i energia, którą przekazuje dzieciakom czyni z niego świetnego instruktora. Prawdziwy człowiek z powołaniem, cieszymy się, że mamy go w swoim zespole.