Doświadczenie:Nauczycielka Jogi

Kamila Zembala

Cześć! Mam na imię Kamila. Z wykształcenia jestem Pedagogiem i Absolwentką studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalnością Trener Personalny i Funkcjonalny trening zdrowotny osób w średnim i starszym wieku. Jestem również certyfikowaną masażystką i refleksologiem. Pracuję z ludźmi na wielu płaszczyznach od ponad 10 lat. Pracę z ciałem i prowadzenie zajęć grupowych rozpoczęło się u mnie już w liceum, gdy otrzymałam możliwość prowadzenia zajęć fitness w szkole. Przez okres wielu lat próbowałam różnych rzeczy – brałam udział w amatorskich walkach bokserskich, startowałam w zawodach sylwetkowych. Moje życie odmieniło się, gdy z powodu licznych kontuzji i wyeksploatowania ciała trafiłam na matę jogiczną na kursie jogi w Jodze Życia kilka lat temu. Joga transformowała mnie nie tylko wewnętrznie, ale również zmieniła całe moje dotychczasowe życie i jego postrzeganie. Od tamtej chwili joga stała się nie tylko moją praktyką, ale również filozofią życia. W tym roku zostałam inicjowana w Krija Jogę przez Swami Mangalanandę. Krija joga stała się moją codzienną praktyką.

Dlaczego joga? Dzięki pracy wewnętrznej, oraz praktykom, wyleczyłam się z wielu dolegliwości, oraz problemów zdrowotnych. Zniwelowałam skutki skoliozy, wyleczyłam nadczynność tarczycy, obniżyłam poziom stresu, zmieniłam sposób odżywania. Od 2016 roku jestem wegetarianką i również jako dietetyk zachęcam do wypróbowania diety bezmięsnej.

Wiem, jak ważne jest kompleksowe podejście do zmiany swojego życia. Chcę zaoferować Ci holistyczną opiekę, w której skład wchodzi transformacja na płaszczyźnie fizycznej i mentalnej. Poprzez współpracę ze mną, otrzymasz dostęp do ćwiczeń, technik, oraz sposobów odżywiania, które wpłyną pozytywnie na Twoje ciało, umysł i ducha.

Moim głównym celem jest dążenie do samopoznania i poszerzanie świadomości. Nasze ciało to prawdziwa maszyna do samouzdrawiania. Zapraszam Cię do współpracy – zarówno grupowej, jak i indywidualnej. 🙂