Doświadczenie:Instruktor Krav Maga

Mateusz Sog

Mateusz jest jednym z najbardziej doświadczonych Instruktorów Krav Maga. Jest inspiracją dla wielu ludzi. Ma dar i łatwość w przekazywaniu wiedzy, potrafi motywować i nauczać. Jest prawdziwym trenerem, docenianym na całym Świecie. Od 2019 roku jest dyrektorem Krav Maga Global Polska.

Prywatnie Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, kierunek Wychowanie Fizyczne (specjalność gimnastyka korekcyjna).

Od najmłodszych lat pasjonat sportu z sukcesami w różnych dziedzinach. W wieku 14 lat rozpoczął trening Krav Maga i całkowicie się temu oddał. Krav Maga początkowo była tylko hobby, które finalnie stało się stylem jego życia.

Obecnie trenuje i uczy  młode pokolenia, krzewiąc wśród nich ideę aktywności fizycznej. Zachęca wszystkich, już od najmłodszych lat do uczenia się samoobrony i zwiększania własnej wiary w siebie.

Uprawnienia i kwalifikacje zdobywane przez lata:
– Expert 4 Krav Maga Global
– Izraelskie uprawnienia międzynarodowego Instruktora Krav Maga
– Instruktor Krav Maga dla Dzieci i Młodzieży
– instruktor VIP Protection i osób trzecich
– Instruktor Combat & Fighting
– Instruktor Combat Mindset and Conditioning
– Instruktor Tactical Knife Fighting oraz CQB (Close Quarter Battle)
– Najmłodszy członek GIT elitarnej grupy instruktorów (Global Instructor Team), którzy ze względu na swój wysoki poziom techniczny i merytoryczny, zostali wyróżnieni i wybrani przez współtwórcę systemu Krav Maga – Eyal Yanilov, by przekazywać i szerzyć system na całym świecie oraz uczyć kolejne pokolenia instruktorów.

Mateusz ma 20 lat doświadczenia w systemie Krav Maga. Jest uczestnikiem wielu obozów, szkoleń i seminariów w kraju jak i za granicą, prowadzonych przez najlepszych instruktorów z całego Świata. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności w Izraelu.

Przeszkolił ponad 1000 osób, w tym ponad 10 instruktorów w kraju, oraz ponad 100 instruktorów poza granicami państwa. Posiada najwyższe kwalifikacje w Polsce południowej. Jest założycielem i liderem TRIBE .