Krąg kobiet i Koncert Etniczny

27 listopada, oraz w każdą trzecią sobotę miesiąca, spotykamy się na Kręgach kobiet. Inicjatorką tego spotkania jest Kamila, ale jak sama mówi, my wszystkie będziemy wspólnie tworzyć tę przestrzeń. W wielu kulturach kobiety spotykają się na wspólnych kręgach, razem tworzą, razem wychowują dzieci, razem się uzdrawiają. Kręgi są po to, abyśmy przypomniały sobie o mocy płynącej z obecności innych kobiet.

Na każdym kręgu będzie towarzyszyć nam medycyna kakao. Kakao ceremonialne jest jak troskliwa matka, która łagodnie zabiera nas za rękę i prowadzi w głąb siebie. Na naszym pierwszym spotkaniu będzie dużo przestrzeni do wspólnych rozmów. Przygotowałam dla nas kilka praktyk w parach. Będziemy wyrażać siebie poprzez taniec i śpiew intuicyjny. Całe spotkanie zostanie zwieńczone wspólną medytacją. ☺️🌺🙏

Słów kilka na temat kakao ceremonialnego:

Czekolada zawsze zrozumie, ukoi i otuli. Taka jest Bogini miłości, którą w wielu plemionach określa się Kakao. Kakao ceremonialne to ultra zdrowa wersja tej słodkiej przyjemności. Taka, która nie tylko dostarcza wspaniałych wrażeń smakowych, ale i naprawdę wspomaga ciało oraz ducha, otwiera serce, stymuluje mózg i pomaga w głębszym odczuwaniu.

Kręgi Kobiet
Kiedy:
27go listopada od 15:00 do 18:00

Koszt spotkania:
120zł

Gdzie:
Ul. Świerkowa 3 TRIBE SQUAD HQ

Zapisy:
📲Kamila 533-703-772
📧k.zembala@gmail.com

💜💜💜UWAGA💜💜💜
Istnieje możliwość zostania po kręgach na koncercie etnicznym!

Koszt kręgu plus koncert:
180zł

Koncerty⬇️⬇️⬇️

W każdą trzecią sobotę miesiąca o godzinie 18:00 spotykamy się na koncercie etnicznym, połączonym z prowadzoną medytacją i relaksem w dźwiękach mis kryształowych.

Oddziaływanie muzyki na nasze ciało ma właściwości kojące i uzdrawiające. Wiele instrumentów, których używamy, nastraja nasze ciało i umysł, aby działać na odpowiednich częstotliwościach. Dzięki terapii dźwiękiem i poprzez śpiew, możesz się maksymalnie zrelaksować i zregenerować. ☺️🙏

KIEDY:
27go Listopada

START: 18:00 – 20:00

Koszt:
60zł

Gdzie:
Ulica Świerkowa 3, TRIBE SQUAD HQ

Zapisy:
📲Kamila 533-703-772
📧k.zembala@gmail.com