Kubotan – seminarium 02.12.2023

Już w tą sobotę w TRIBE SQUAD odbędzie się seminarium poświęcone kubotanowi. Zainwestuj 2h swojego czasu, aby podnieść swoją pewność siebie, poczucie bezpieczeństwa oraz nabyć nowe umiejętności samoobrony.

Jeśli na co dzień nie trenujesz żadnych sztuk walki, ani systemów samoobrony, kubotan może być świetnym rozwiązaniem, które pozwoli Ci podjąć niezbędne działanie w sytuacji zagrożenia!

Kubotan

Jest to taktyczna, mała broń wykonana z twardego materiału. Kubotan jest legalny, mały i poręczny, więc możesz zabrać go ze sobą wszędzie! Sprawdza się w ograniczonej przestrzeni takiej jak klatka schodowa, winda, sklep lub restauracja oraz w walce z silniejszym agresorem. Jest niezwykle efektywną bronią w rękach przeszkolonej osoby, dlatego w sobotę organizujemy seminarium poświęcone właśnie temu narzędziu samoobrony!

Gdzie i kiedy

Sobota 02.12.2023 w godzinach od 10:00-12:00

TRIBE SQUAD

43-190 Mikołów, Świerkowa 3

Czego się nauczysz?

W sobotę nauczysz się jak wykorzystać kubotan do obrony oraz ataku w niebezpieczeństwie. Poznasz niezwykle efektywne techniki na rozwiązywanie konfliktów, dowiesz się jak szybko i skutecznie odeprzeć atak agresora. Na seminarium poruszony będzie również filar taktyczny sytuacji, w których użycie kubotanu może być niezbędne. Zajmiemy się również psychologią agresora jak i obrońcy oraz tym jak wykorzystać ją na swoją korzyść.

Zapisy i cena

Cena: 100 zł

Kubotan, z którym będziesz trenować otrzymasz gratis!

Zapisy: 536 971 958

Do zobaczenia na sali!