Nowy sezon/nowe zajęcia

Nowe zajęcia w klubie

POWER HOUR

Power Hour czyli godzinny zastrzyk energii, dobrego humoru i porządnej sesji fitness, w połaczeniu z elementami krav maga. Każdy trening składa się z 4 części:

  • rozgrzewki
  • układu taneczno-kravkowego
  • treningu siłowego
  • rozciągania

Idealne zajęcia dla każdego, kto chcialby nauczyć się podstaw samoobrony a przy tym świetnie bawić do muzyki.

➡️ W każdą środę od 18:00-19:00

AMAZONKI

Amazonki to grupa samoobrony stworzona specjalnie dla dziewczyn. Zajęcia są prowadzone przez ulubioną trenerkę dla wielu młodych dziewczyn – Esterę Zielińską. Czym Amazonki są dla niej?

“Chciałabym zbudować przestrzeń gdzie każda dziewczyna będzie czuła się bezpieczna, gdzie nauczy się asertywności i zbuduje pewność siebie. Chciałabym też nauczyć je wpierania siebie nawzajem, żeby jako kobiety nie występowały przeciwko sobie a działały wspólnie – a przede wszystkim chcę pokazać im jak się bronić i reagować w sytuacji, gdy są zagrożone. “

➡️ Zajęcia w czwartki:

17:00-17:45 – KIDS dziewczynki od 3-6 lat

18:00-18:45 – JUNIOR dziewczynki od 7-11lat

19:00-19:45 TEEN dziewczyny od 11-15 lat

KALISTENIKA

Kalistenika to trening z wykorzystaniem masy własnego ciała – idealne zajęcia dla każdego kto chciałby wzmocnić wszystkie mięśnie oraz stać się prawdziwie silnym i wytrzymałym. Jest to aktywność przeznaczona dla każdego, niezależnie od wieku, ponieważ trenując nie używa się dodatkowych ciężarów czy obciążeń.

➡️ zajęcia w każdą środę od 19:00-20:00

Zaczynamy od 20.09!!

Od października

Od pażdziernika do grafiku zostaną dodane jeszcze:

  • zajęcia taneczne dla dzieci
  • akrobatyka dla dzieci

Przypominamy!

Zajęcia krav maga dla grupy dorosłej odbywają sie od poniedziałku do czwartku w godzinach 19:15-20:45! Są to zajęcia zarówno dla osób ćwiczących z nami już od jakiegoś czasu, jak i dla początkujących.

Zachęcamy do zapoznania się z grafikiem na naszej stronie.

Kontakt

536 971 958