Nowy sezon – początkujący

Chcesz nauczyć bronić siebie i swoich bliskich w sytuacji zagrożenia?
Interesują Cię sztuki walki?
Może chcesz zwiększyć swoją wytrzymałość i kondycję?

W każdym wypadku Tribe Squad będzie odpowiednim miejscem dla Ciebie!

Dlaczego Tribe Squad?

Ponieważ w Tribe kładziemy bardzo mocny nacisk na indywidualne podejście do każdego ucznia. Pracujemy tylko w małych grupach. Jesteśmy niewielkim, elitarnym klubem prowadzonym przez Mateusza Soga. Należy on do grupy 30 ludzi na świecie, którzy bezpośrednio reprezentują współtwórcę systemu Krav Maga. Dzięki czemu, masz dostęp do wiedzy z pierwszej ręki. Zawsze zachowujemy najwyższe standardy. Mamy prawie 20 lat doświadczenia w trenowaniu i nauczaniu Krav Maga

Dlaczego warto trenować Krav Maga?

  • Skuteczność systemu

Krav Maga to system samoobrony, który został zaprojektowany z myślą o skuteczności. Techniki bazują na naturalnych odruchach, dzięki czemu są proste do nauczenia się i wykorzystania w sytuacji zagrożenia.

  • Zwiększenie kondycji fizycznej

Treningi Krav Maga charakteryzują się dośc wysoką intensywnością, ze względu na to, że w ich trakcie angażowane są wszystkie mięśnie w ciele – dzięki temu już w niedługim czasie, przy regularnych treningach, Twoja kondycja ulegnie znacznej poprawie! W trakcie naszych zajęć pracujemy również nad naszą siłą, mobilnością oraz rozciągnieciem, które pełnią ważną rolę, nie tylko przy wykonywaniu technik Krav Maga, ale również w codziennym życiu.

  • Pewność siebie

Nie ma nic lepszego niż wiedza, że w sytuacji zagrożenia jesteś w stanie zareagować i obronić siebie lub swoich bliskich. Krav Maga to nie tylko umiejętność walki i obrony, to także cały nasz “mindset”. Nastawienie jakie posiadamy w sytuacji zagrożenia jest kluczowe! Na każdym treningu oprócz fizycznych technik samoobrony, ćwiczymy również aspekt mentalny systemu.

Kiedy mogę przyjść na trening?

Treningi odbywają się od poniedziałku do czwartku o godzienie 19:15

Czas trwania: 1,5h

Wszystkie osoby chcące zacząć swoją przygodę z Krav Maga są mile widziane! Treningi mają przekrojowy charakter, dlatego zarówno pocztkujący jak i osoby z wcześniejszym doświadczeniem w innych sztukach walki znajdą coś dla siebie! Każde zajęcia są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości, a więc nie musisz obawiać się braku kondycji, każdy daje radę!

Przy odpowiedniej ilości chętnych istnieje możliwość utworzenia grupy jedynie dla początkujących!
Jednak wierzymy, że w niektórych przypadkach lepiej jest skoczyć na głęboką wodę! 🙂

Kontakt

536 971 958

kontakt@tribesquad.pl

Zapraszamy na treningi!