WIĘCEJ O KRAV MAGA...

Krav Maga to...

najskuteczniejszy system samoobrony i walki wręcz, bazujący na naturalnych odruchach ludzkiego ciała, prosty w nauczeniu, łatwy w zastosowaniu i bardzo efektywny.

Krav Maga jest izraelskim systemem samoobrony i walki wręcz, prostym w nauczeniu, bardzo efektywnym w zastosowaniu. Łatwy, szybki i skuteczny.
Uczy procedur bezpieczeństwa,  redukcji i kontroli stresu, deeskalacji agresji. Krav Maga gwarantuje  polepszenie zdrowia i samopoczucia, zwiększenie pewności siebie i poczucia bezpieczeństwa.

Pierwotnie system wywodzący się z połączenia kilku stylów jak boks, zapasy, czy judo. Udoskonalony i przystosowany do realnych ulicznych starć. System został stworzony, by radzić sobie z każdego rodzaju problemami, jakie mogą nas spotkać w życiu codziennym i na ulicy. Krav Maga uczy między innymi jak reagować podczas napaści kilku agresorów uzbrojonych w noże, pałki, czy broń palną.

Krav Maga jest systemem, nie sportową sztuką walki.
Tutaj chodzi o przetrwanie, dokonanie maksymalnego zniszczenia w jak najkrótszym czasie bez utraty własnego zdrowia.
Tutaj nikt nie przyznaje punktów, nie ma żadnych sędziów ani zasad. Chodzi o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo Twoich bliskich.

Warto pamiętać, że  zajęcia są dla każdego, bez względu na wiek i kondycje fizyczną. Trenują z nami ludzie każdej profesji, bez żadnych wcześniejszych doświadczeń i świetnie sobie radzą.

Trzy filary Krav Maga to...

Samoobrona

Ochrona osób trzecich

Walka wręcz