ONLINE Krav Maga z TRIBE SQUAD

Zapraszamy do naszych działań online, naucz się i/lub kontynuuj swoją zajawkę na Kravke ze swojego zacisza domowego. Zaproś członka swojej rodziny i razem nauczcie się skutecznej samoobrony.

Grupa Początkująca:

Nauczysz się jak radzić sobie w niebezpiecznych sytuacjach, deeskalacji agresji i asertywnych odpowiedzi, poprawnego przemieszczania w pozycji walki, podstawowych narzędzi walki, obron przeciwko typowym atakom, taktykę walki w stójce i parterze.

Grupa Zaawansowana:

Bardziej zaawansowane problemy, sytuacje i techniki, taktyki walki z wysokich stopni Krav Maga, rozwiązania gdy jest kilku agresorów, ciekawe wskazówki, dodatkowo budowanie siły, szybkości , mobilności i silnego ciała.

Kombinacje:

Na tej grupie zajmiemy się udoskonaleniem naszej stójki m.in praca nad swoją pozycją walki, poprawne wyprowadzanie ciosów ręcznych i nożnych jak i praca na nogach. Nieodłączny element w systemie Krav Maga Global.

Mental Conditioning:

Ćwiczenia oddechowe na koncentrację, wizualizacje potrzebną miedzy innymi do treningów bez partnera, kontrole emocji i redukcje stresu.Harmonogram zajęć:

1. Poniedziałek – Początkująca
2. Wtorek – Zaawansowani
3. Środa – Początkujący
4. Czwartek – Zaawansowani
5. Piątek – Box & Kickboxing = Kombinacje
6. Sobota – Mental Conditioning
7. Niedziela – Live na naszej głównej stronie na Facebook’u: TRIBE SQUADZapraszamy na grupę, na której będą udostępniane treningi:
https://www.facebook.com/groups/2893229284086134/about/

Opłata miesięczna za grupę: 150 zł

Konto Bankowe:
32 2490 0005 0000 4500 8361 6518