CO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA PIERWSZY TRENING?

Wygodne buty na zmianę

Wygodne buty to podstawa. Weź pod uwagę to, że podczas ćwiczeń stopa bardziej się poci, musi też być usztywniona i zabezpieczona przed upadkiem czy kontuzją. Podeszwa powinna minimalizować ryzyko poślizgnięcia się. Pamiętaj, że ćwiczymy na salach gimnastycznych, dlatego zmienne obuwie jest wymagane.

Strój sportowy

Koniecznie zabierz ze sobą wygodne spodnie dresowe lub spodenki. Weź też koszulkę sportową. Ważne jest, aby strój nie krępował Twoich ruchów i abyś czuł się w nim swobodnie.

Ręcznik

Gwarantujemy Ci, że na treningu będzie dużo wysiłku i potu. Weź ze sobą ręcznik. Na prawdę bardzo Ci się przyda!

Wodę

Koniecznie zabierz ze sobą wodę. Nasze treningi są intensywne, dlatego dają tyle satysfakcji uczestnikom. Pamiętaj, że litr wody to minimum, które musisz ze sobą zabrać.

Żel pod prysznic i klapki

Po treningu zawsze masz możliwość wzięcia prysznica. Dlatego nie zapomnij zabrać ze sobą niezbędnych przyborów.

Dobry nastrój

Wiedz, że w Tribe jesteśmy jak rodzina. Dzielimy ze sobą trudne chwile i dobre momenty. Pozytywne nastawienie i chęć współpracy to podstawa na treningu.

CZY MUSZĘ BYĆ BARDZO WYSPORTOWANY/ WYSPORTOWANA?

Nie musisz

To pytanie pojawia się bardzo często.
Dlatego chcemy Cię zapewnić, że nie musisz mieć świetnej kondycji, żeby zacząć trenować Krav Maga. Stopniowo będziesz budować swoją sylwetkę i kondycję na treniengach. Każdy trening jest dopasowany do poziomu grupy.
Nie ma więc obaw, że nie dasz rady. Przyjdź i przekonaj się!

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?

Zobacz filmy z zajęć

Zobacz filmy, które pokazują jak wyglądają nasze zajęcia. Pamiętaj, że pierwsze zajęcia są za darmo.  Żeby dowiedzieć się więcej o konkretnych zajęciach, wystarczy że klikniesz przycisk poniżej.