Pierwszy turnus za nami!

Sezon wakacyjny z Tribe Squad oficjalnie rozpoczęty! Za nami pierwszy turnus półkolonii fabularnych „Zwiadowcy”. Jak było?

Wspaniale!

Przygoda zaczęła się od wprowadzenia dzieci do fabuły półkolonii i wyjaśnienia zasad całej zabawy. Uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy – zielonych, niebieskich i czerwonych. Każdy uczesnik otrzymał odpowiednią opaskę oraz mapkę. Następnie każda drużyna wybrała swojego kapitana i w taki sposób zaczął się pierwszy turnus!

Gdzie byliśmy i co robiliśmy?

W ciągu całego tygodnia wiele się działo. Trenowaliśmy ciężko na naszej sali, zwiedzilismy wszystkie miejsca z mapki, graliśmy też w różne gry terenowe w pobliskim lasku. Oprócz tego rozegraliśmy kilka rund naszej autorskiej gry pt. “Zwiadowcy”. Okazała się być prawdziwym hitem tego turnusu! Dzieci bardzo chętnie wcielały się w role kluczników, kartografów i uzdrowicieli. Poza tym:

🟠 zorganizowaliśmy seans filmowy

🟠 graliśmy w planszówki

🟠 pojechaliśy na wycieczkę do zoo

🟠 pojechaliśmy do planetarium oraz spacerowaliśmy po Parku Śląskim

🟠 oglądaliśmy prawdziwy seans magiczny!

🟠 bawiliśmy się na Żabce w Łaziskach

Na koniec odbyło się fabularne zakończenie półkolonii i rozdanie drobnych upominków.

Cały tydzień dopisywała nam piękna pogoda, dzięki czemu udało się zrealizować wszystkie wyjścia bez problemów i spędzić wiele czasu na świeżym powietrzu! Rodzice codziennie wieczorem byli informowani o planie zajęć na następny dzień. Na specjalnej grupie otrzymywali również fotorelacje z przebiegu półkolonii.

Więcej zdjęć z całego tygodnia mogą Państwo zobaczyć na naszym Facebooku:

Zapraszamy na następne turnusy! Gwarantujemy świetną zabawę oraz wiele atrakcji!

Kontakt

W celu uzyskania informacji o kolejnych turnusach prosimy dzwonić:

536 971 958