Podsumowanie obozu dla dzieci i młodzieży

Nowi przyjaciele, czas spędzony bez telefonów, dużo zabawy i oczywiście treningi Krav Maga! To kwintesencja obozu dla dzieci i młodzieży w Murzasichle!

Jak mijał nam czas?

Dni na obozie były intensywne – aktywność fizyczna była codziennością! Pogoda, mimo że w górach zmienna, pozwoliła zagrać kilka razy w piłkę nożną na boisku. W tym roku nową atrakcją było strzelanie z łuku do celu! Dzieci mogły wczuć się w rolę prawdziwych wojowników! Oczywiście nie zabrakło również ulubionej zabawy dzieci – “zakładników”.

W naszym klubie propagujemy zdrowy styl życia, dlatego na obozie obowiązywał zakaz kupowania słodyczy a czas spędzony na telefonie nie przekraczał dwóch godzin dziennie – myślimy jednak, że dzieciom to aż tak nie przeszkadzało. 😉
Jedzenie w ośrodku było pyszne, a dzień zaplanowany w taki sposób, żeby nikt się nie nudził!

W trakcie obozu udało się odbyć wycieczkę na Gubałówkę, zorganizować dwa wieczory filmowe oraz spędzić miło czas przy ognisku, piekąc kiełbaski w dobrym towarzystwie.

Dzieci z pewnością miały okazję nauczyć się samodzielności – trenerzy codziennie kontrolowali czystość pokoi, a zwycięzcy konkursu na najlepszy porządek w pokoju otrzymali na koniec obozu wspaniałą nagrodę! Dodatkowo na wszystkie wyjścia i wycieczki dzieci pakowały się same!

Co myślą rodzice?

“Córka wróciła zachwycona wyjazdem. Z opowieści stwierdzamy ze wszystko było idealnie. Dzięki za opiekę i całość wyjazdu . Pozdrawiamy”

“Nasi chłopcy byli już kolejny raz z Wami na obozie i kolejny raz wrócili bardzo zadowoleni. My jako rodzice mieliśmy ten komfort, że dzieci są pod super opieką i czas spędzają naprawdę ciekawie. Gorąco dziękujemy i nie mamy wątpliwości, że na pewno warto powierzyć Wam swoje pociechy. Jesteście The best!”

“Chciałabym bardzo podziękować za super obóz. Mój syn wrócił bardzo zadowolony, wypoczęty i mega wyciszony. Zajęcia ciekawe, kadra mistrzowska! Fotorelacja super! No i miejsce bajeczne! Jeszcze raz DZIĘKUJĘ! Już jesteśmy zapisani na kolejny”.

“My również dziękujemy za super obóz i wspaniałą opiekę! Nasz syn mega zadowolony i już się zapisujemy na następny rok! Z punktu widzenia rodzica, bardzo podobały mi się filmiki na WhatsApp, czułam się prawie jakbym tam była.”

“Nasi chłopcy pojechali z Wami pierwszy raz – to był ich drugi obóz w życiu. Bardzo im się podobało! Dużo ruchu, wycieczki, basen, słynna gra w zakładników, ale i czas na odpoczynek. Jako rodzice byliśmy spokojni bo znamy kadrę, a synowie znali dzieciaki z treningów i nocowań! Dzięki filmom i zdjęciom od trenerów byliśmy na bieżąco jak mijał czas na obozie. Dziękujemy!”

Wszystkie filmiki i zdjęcia z obozu na bieżąco były udostępniane rodzicom na specjalnie stworzonej w tym celu grupie.

Dziękujemy za zaufanie i dobrą zabawę!
Do zobaczenia w przyszłym roku!