Podsumowanie wyjazdu dla dorosłych

Intensywne, zróżnicowane i wartościowe treningi w różnej scenerii pod okiem Eksperta 4 Krav Maga, otoczenie pięknych gór, pyszne jedzenie dostępne przez cały dzień a do tego niesamowita atmosfera – tak można w kilku słowach podsumować wyjazd do Murzasichle.

Co myślą uczestnicy?

“Po obozie wróciłam z dawką pozytywnej energii. Przekrojowy charakter treningów pozwolił mi zarówno na powtórzenie podstaw krav magi jaki i poznanie bardziej zaawansowanych technik. Każdy dzień był intensywny i zorganizowany, a satysfakcja po skończonych treningach – ogromna.”

“Wyjazd petarda. Świetnie ułożone treningi, pyszne jedzenie i piękne widoki. Idealny restart dla własnego systemu, mega pozytywnie ładuje wszystkie baterie. Nie mogę się doczekać następnego!”

“Obóz mi się bardzo podobał. Grafik był bardzo dobrze ułożony. Było dużo treningów, ale rozłożonych w czasie z odpowiednimi przerwami. Jedzenie było bardzo dobre, a w wolnym czasie przyjemnie było skorzystać z basenu lub sauny.”

Przez 5 dni uczestnicy trenowali realistyczne scenariusze walki w różnych miejscach. Ćwiczyli również determinację oraz aspekt mentalny systemu, przełamując swoje własne bariery fizyczne oraz psychiczne. Każdy dzień zaczynał się od rozruchu a kończył na wieczornej sesji rozciągania, dlatego z wyjazdu wszyscy wrócili z nową kondycją, siłą oraz mobilnością! Przerobione zostało łącznie ponad 30h treningów – dla niektórych to tyle ile kilka miesięcy treningów na sali!

Co przerobiliśmy?

Tematy jakie zostały przećwiczone to m.in:

– poprawna technika uderzeń i kopnięć

– taktyka i techniki walki w ograniczonej przestrzeni (trening w karczmie)

– ewakuację z miejsca zagrożenia (trening w podziemiach ośrodka)

– obrony przed podtopieniem (trening w basenie)

– obrony przed różnymi atakami pałką

– taktyka walki przeciwko nożownikowi

– obalenia i rzuty

– walka w parterze

– obrony i taktykę walki przeciwko kilku agresorom

Każdy z uczestników, za sprawą wielu godzin spędzonych na treningu, wzmocnił swoje fundamenty Krav Maga i nabrał lepszego zrozumienia systemu, tym samym dokonując ogromnego indywidualnego postępu. Gratulujemy wszystkim wytrwałości!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za podjęcie wyzwania i udział w naszym wakacyjnym wyjeździe!

Ominął Cię obóz a chciałbyś wziąć udział w którymś z naszych wyjazdów i wznieść swoje umiejętności samoobrony na następny poziom?
Już niedługo będzie ku temu okazja! Polecamy śledzić nasze social media i stronę, aby być na bieżąco!

Do zobaczenia!