Trening EMS

Czym jest trening EMS?

EMS (Electro Muscle Stimulation) to technologia wykorzystująca impulsy elektryczne do wywoływania kontrolowanych skurczów mięśni – dokładnie takich jakie mają miejsce podczas biegania, treningu siłowego czy innych aktywności fizycznych. Trening EMS pozwala na aktywację wszystkich partii mięśniowych jednocześnie, w tym także mięśni głębokich, które bardzo ciężko wzmocnić podczas konwencjonalnego treningu.

Zalety treningu EMS

🔶 Skuteczność – elektrostymulacja mięśni jest niezwykle skuteczną metodą w budowaniu masy mięśniowej oraz w zwiększaniu jej siły i wydolności. Jest to związane z tym, że dzięki impulsom elektrycznym mięśnie są pobudzane do skurczów 150 razy częściej, niż podczas zwykłych ćwiczeń.

🔶 Oszczędność czasu – trening EMS umożliwia osiągnięcie lepszych wyników treningowych w o wiele krótszym czasie. Przeciętny trening trwa około 20 minut i jest idealnym rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na dłuższe formy ćwiczeń.

🔶 Redukcja tkanki tłuszczowej – trening EMS pozwala spalić dużą ilość kalorii w krótkim czasie, co może okazać się ogromną pomocą w odchudzaniu.

🔶 Lepsza koordynacja, równowaga i elastyczność – impulsy elektryczne stymulują wszystkie partie mięśni, w tym również mięśnie głębokie, które są odpowiedzialne za m.in utrzymywanie równowagi. Treningi EMS przyczyniają się również do poprawy postury ciała, co w efekcie może rozwiązać problem bolących pleców.

🔶 Bezpieczeństwo – Treningi EMS są bezpieczne i w przeciwieństwie do tradycyjnych treningów mają znikomy wpływ na stawy. Mogą być również wykorzystywane w rehabilitacji ze względu na swoją formę i to, że w łatwy sposób można wzmacniać problematyczne partie ciała.

EMS w Tribe Squad

Treningi w Tribe Squad to przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta połączone z niezwykle przyjazną i motywującą atmosferą! Nasz klub wyposażony jest w kompletny sprzęt potrzebny do przeprowadzenia treningu, w tym w kilka kamizelek EMS o różnych rozmiarach. Gwarantujemy, że dla każdego coś się znajdzie! Kolejną ogromną zaletą są elastyczne godziny prowadzenia zajęć i czas ich trwania.

Poznajcie nas bliżej!
Nasze treningi prowadzone są przez Marcela, który swoją pozytywną energią i zaangażowaniem skutecznie motywuje do cięższej pracy, co bezpośrednio przekłada się na efektywność i zadowolenie z treningów! Zresztą… przekonaj się sam!

Kontakt i zapisy:

Marcel Polc
530 309 595