Treningi EMS – czym są?

Trening EMS to innowacja wprowadzona do zróżnicowania Waszych planów treningowych, coś co jest świetna alternatywa dla tych, którzy chcą trenować, ale są zabiegani i liczy się czas, ale też dla tych, którzy są zapalonymi sportowcami i chcą zwyczajnie dodać coś nowego do swojego planu treningowego. Niesamowite jak łatwo każdy może znalezc coś odpowiedniego dla siebie w treningu EMS, nie tylko zmęczenie i pot, ale też relaks i ogromną satysfakcję.

Nasza ekipa trenerów jest tutaj dla Was i z miłą chęcią podzielimy się nasza tajemna wiedzą i praktyka tej nowoczesnej techniki treningu.

Zacznijmy więc od początku!

– krok pierwszy: przychodząc do nas przeprowadzimy z Wami wywiad dotyczący waszych celów, priorytetów w treningu i tego co chcecie finalnie uzyskać po przez ćwiczenia razem z nami.

-krok drugi: ubierzemy Was w specjalnie przystosowany do treningu strój, który będzie odpowiednio do każdego Was dopasowany.

-krok trzeci: nauczymy Was pozycji podstawowej – dzięki której wyciągniemy z waszej postawy odpowiednie napięcie mięśni.

Przy kroku trzecim często pada pytanie, ale po co to wszystko?
Już odpowiadamy na to pytanie.
Sam trening EMS polega na elektrostymulacji mięśni. Impulsy, które będą przechodzić przez Wasze ciało będą miały odpowiednio dopasowana moc, a wędrować będą właśnie przez układ nerwowy, dając dzięki temu sygnał mięśnia do pracy. Podczas jednego treningu zaangażowane jest 90% całego ciała. Z tego powodu bardzo ważna jest odpowiednia postawa czyli wyżej wspomniana pozycja wyjściowa osoby trenującej.

Zalety?

-w szybkim czasie redukujemy nadmierna tkankę tłuszczową
-uwydatniają się mięśnie, na których nam najbardziej zależy
-kobiety widza znaczna poprawę napięcia skóry ciała i zmniejszenie cellulitu
-skóra ogólnie poprawia swoj wygląd i elastyczność w różnych partiach ciała
-zupełnie inny wymiar zmęczenia (20 min EMS = 1h intensywnego treningu)
-trening potrafi niwelowac bolesci kręgosłupa, bóle głowy, karku, odcinka lędźwiowego
-zmiana w ogólnym samopoczuciu i kondycji psychiczno-fizycznej

Co więcej mozemy do tego dodać?
Przyjdź, spróbuj razem z nami i sam przekonaj się ze to zwyczajnie działa!