Trening EMS

Co to właściwie jest? Większość ludzi o takiej formie aktywności nic nie słyszało. Wiele z Was o to pytało, gdzieś jakaś cząstka z Was o tym czytała. A tak naprawdę, aby móc poznać w 100% tą innowacyjną technologie treningu personalnego, który trwa zaledwie 20 MINUT trzeba samemu jej sprobować!

TRENING EMS -na czym polega

Jak już wyżej wspomnieliśmy, jest to innowacyjna technologia treningu personalnego, polegająca na elektrostymulacji mięśni. Czyli tłumacząc w prosty sposób, ubieramy Was w Nasze stroje, które zostaną do Was odpowiednio dobrane, będziemy wywoływać skurcz mięśni za pomocą impulsów elektrycznych. Dodatkowymi atutami tej formy treningu może być wykorzystywany jako narzędzie treningu siłowego dla zdrowych osób i sportowców, stosowany jako narzędzie rehabilitacyjne i profilaktyczne dla osób częściowo lub całkowicie unieruchomionych, jak i używany jako narzędzie do regeneracji po treningu. Impulsy będą generowane przez maszynę, po naszą kontrola, bazując na Waszych odczuciach i kontrolując Wasze ciało i reakcję:)

ZALETY TRENINGU
Tutaj pozwolimy sobie je wypunktować , aby były bardziej widoczne.

– TRENING TRWA ZALEDWIE 20 MINUT!
– SZYBKIE REZULTATY PO 10-12 TRENINGACH
– NA JEDNYM TRENINGU MOŻEMY SPALIĆ DO 1200KCAL
– SZYBKA UTRATA TKANKI TŁUSZCZOWEJ
– TRENING AKTYWUJĄCY PRAKTYCZNIE 90% MIĘŚNI PODCZAS JEDNEJ SESJI
– REDUKCJA CELLULITU
– REDUKCJA BÓLU KRĘGOSŁUPA
– WZMOCNIENIE MIĘŚNI GŁĘBOKICH
– OBCIĄŻENIE STAWÓW ZNIKOME JAK I KONTUZJI
– PRZYSPIESZENIE METABOLIZMU

Pewnie zadajesz sobie pytanie czy ta elektrostymulacja jest dla mnie ?

Każdy z nas ma różne cele. Jedni chcą zredukować tkankę tłuszczową i przyspieszyć metabolizm. A inni znowu zbudować masę mięśniową i się wzmocnić. Są też osoby, które chcą zredukować cellulit i bóle kręgosłupa. To dobrze trafiłeś, skoro już jesteś na naszej stronie wypełnij formularz lub się z Nami skontaktuj, a na pewno pomożemy zrealizować Twoje cele i założenia nie zabierając Ci dużo Twojego czasu!

Zapisz się na pierwsze zajęcia JUŻ DZIŚ:

kontakt@tribesquad.pl
Mateusz: 511-662-844
Cena: 100 zł

Nie wiesz jak przygotować się na pierwsze zajęcia?

Sprawdź
co zabrać ze sobą

Sprawdź co zabrać na zajęcia