Wyjazd rodzinny z TRIBE SQUAD

Rodziny miłośników aktywności i przygód, mamy coś wyjątkowego! Centrum Sportu i Rozwoju – TRIBE SQUAD – zaprasza Was na niezapomniany obóz rodzinny w Murzasichle, położonym tuż obok malowniczych zakątków Zakopanego. To tydzień wypełniony sportem, relaksem i wspólnymi chwilami w otoczeniu majestatycznych Tatr!

KIEDY

Kiedy? Zaplanujcie czas z nami od 24.06 do 30.06 – to idealny moment, by zaczerpnąć górskiego powietrza i cieszyć się letnią aurą w pełni!

CENNIK

Zaktualizowany cennik uczestnictwa:

Dla osób aktywnie uczestniczących w zajęciach:

Do 14 kwietnia: tylko 2090 PLN
Do 14 maja: 2290 PLN
Od 10 czerwca: 2490 PLN

Dla osób niećwiczących, ale równie entuzjastycznie wspierających:

Do 14 kwietnia: tylko 1590 PLN
Do 14 maja: 1790 PLN
Od 10 czerwca: 1990 PLN
Plus, mamy coś dla rodzin! Dla rodzin od 3 osób i więcej, oferujemy 10% zniżki. Zabierzcie bliskich na niezapomnianą przygodę!

W cenie otrzymacie:

  • Komfortowe noclegi w pełni wyposażonych pokojach z widokiem, który zapiera dech w piersiach.
  • Pełne wyżywienie: smaczne śniadania, obiady i kolacje, a także przekąski dostępne przez cały dzień.
  • Atrakcje: Dostęp do basenu, jacuzzi i sauny 24/7, trzy sale do ćwiczeń, oraz niezliczone aktywności zaplanowane z myślą o Was i Waszych pociechach!
  • Aktywności:
    Zajęcia dla dzieci przez cały dzień, treningi krav maga, fitness i crossfit dla dorosłych, grupowe wyjście w góry, wieczorne integracje – to tylko początek listy atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy!

Dołączcie do naszej społeczności TRIBE SQUAD!
Czekają na Was dni pełne przygód, nowych znajomości i wspaniałych wspomnień, które razem stworzymy. Niech ten wyjazd stanie się Waszą rodziną tradycją!

Nie zwlekajcie, miejsca szybko znikają! Aby zarezerwować miejsce lub uzyskać więcej informacji, skontaktujcie się z nami już dziś. Czekamy na Was, by razem tworzyć niezapomniane historie w sercu Tatr!

Kontakt: 536 971 958 lub poprzez link w wydarzeniu na Facebooku: