Zespół Krav Maga Tribe Squad

Pod przewodnictwem najbardziej doświadczonego człowieka w systemie Krav Maga w południowej Polsce, współtwórcy największych szkół i klubów na Śląsku, powstał elitarny klub nastawiony na jednostkę, nie na masę ludzi, gdzie podstawową wartością jest podmiotowe traktowanie każdego, personalne podejście oraz mocny nacisk na szybki prawidłowy rozwój każdego uczestnika zajęć.

TRIBE SQUAD powstało w styczniu 2015,  wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom współczesnych ludzi. Poprzez regularne zajęcia dajemy ludziom poczucie bezpieczeństwa, większej pewności siebie oraz  możliwość poprawy zdrowia i samopoczucia.

Wyselekcjonowana grupa instruktorów dokłada wszelkich starań by każdy, kto nas odwiedzi, został na dłużej i stał się częścią naszego plemienia.

Niezależnie od wieku, osobistych celów uczestników każdy dostaje tyle samo uwagi, czasu i energii, każdy wchodzi w swój proces rozwoju fizycznego i mentalnego.

Grupa profesjonalnych instruktorów dba o o to, by zajęcia prowadzone były na najwyższym poziomie.

Tematyka zajęć zawsze nawiązuje do współczesnych problemów i zagrożeń życia codziennego. Uczymy procedur bezpieczeństwa, umiejętności podejmowania decyzji w stresie, umiejętności obrony samego siebie jak i ochrony bliskich.

Wieloletnie doświadczenie oraz Zadowolenie obecnych klientów jest naszą najlepszą rekomendacją.

Poznaj nas

Grupa ludzi których połączyła wspólna pasja, każdy inny, wszyscy równi, różne charaktery i osobowości, które potrafią działać w jednym zespole i dążyć do osiągania wspólnych celów.

Zwykli niezwykli, którzy postanowili dzielić się z innymi tym co tak bardzo ich odmieniło. Wspólny trening, nowe znajomości, zmiana nastawienia i świadomości, zwiększanie pewności siebie, możliwość dawania wartości w życie innych i pomaganie innym na wielu płaszczyznach.

Te i wiele innych powodów zdecydowało o zostaniu nauczycielem, przewodnikiem w tym procesie przemian wewnętrznych i zewnętrzych, dlatego każdy został instruktorem Krav Maga Global.