Krav Maga dla każdego

  • Spacerując po ulicach, przemieszczając się w ciągu dnia, autem, w centrach handlowych nie zawsze czujesz się bezpiecznie?
  • Gdyby doszło do jakiegoś nieszczęścia wiesz jak poprawnie reagować? Wiesz jak ochronić siebie i dzieci?
  • Chciałbyś poznać rozwiązania tych i wielu innych problemów, które mogą nas spotkać każdego dnia?

Poprzez trening Krav Maga wzmacniamy nasze ciało i umysł, stajemy się bardziej pewni siebie. Podejmujemy odważniejsze decyzje w życiu, stajemy się bardziej świadomi i spokojni o własne bezpieczeństwo. Trening oparty o życiowe scenariusze i uliczne symulacje, pozwala przenieść realizm na salę treningową przy zachowaniu własnego bezpieczeństwa i uniknięciu kontuzji, czy urazów. Kondycja, wiek, płeć czy jakiekolwiek ograniczenia nie mają dla nas znaczenia- to system dla każdego, takie jest założenie.

Jak trenujemy?

Przekazujemy wiedzę z zakresu właściwego podejmowania decyzji w niebezpiecznych sytuacjach, działania w stresie. Co zrobić i jak zareagować, gdy ktoś Cię zaczepi przy aucie, czy na spacerze z rodziną. Te zasady bezpieczeństwa będziesz mógł/ mogła wprowadzić w swoje życie.

Na zajęciach dowiesz się jak bronić się przed uzbrojonymi agresorami w noż czy kij, przerabiamy scenariusze napaści przez kilku agresorów, ćwiczymy taktyki ochrony osób bliskich, przygotowujemy do prawdziwego starcia ulicznego.

Co zyskujesz?

Poprzez trening nauczysz się kontrolować swoje ciało oraz emocje, zwiększysz pewność siebie, poprawisz sylwetkę. Dzięki umiejętnościom, które posiądziesz poczujesz się spokojniej i bezpieczniej. Zostaniesz mistrzem w unikaniu niebezpieczeństw, deeskalacji agresji oraz szybkim odnalezieniu się w stresowej sytuacji.

Przyjdź, sprawdź i dołącz do społeczności wspaniałych ludzi. Ludzi umiejących się bronić ale też potrafiących pomagać innym!

Zobacz filmy z naszych zajęć:

Nie wiesz jak przygotować się na pierwsze zajęcia?

Sprawdź
co zabrać ze sobą

Sprawdź co zabrać na zajęcia