Eventy, warsztaty, obozy

Warsztaty tematyczne

Na warsztatach skupiamy się na konkretnych zagadnieniach. Uczymy się jak radzić sobie z uzbrojonym agresorem w nóż, pałkę teleskopową. Poruszamy problem grupy agresorów oraz uczymy się jak wykorzystać i walczyć poszczególną bronią. Warsztaty odbywają się cyklicznie. Warsztat jest organozowany najczęściej w soboty i trwa kilka godzin.

Wyjazdy weekendowe

Wyjazdy weekendowe to 2-3 dni spędzone poza domem i totalne oderwanie się od rzeczywistości oraz codziennych problemów. Jest to pozytywny reset dla całego ciała i umysłu.
Wyjazd wyykendowy to przeniesienie się w świat Krav Maga w praktyce. Podczas wyzjazdów korzystamy z otaczającej nas przyrody, organizując treningi na świeżym powietrzu i wolnej przestrzeni. Jako miejsce wyjazdu zazwyczaj wybieramy góry. Organizujemy kilka sesji treningowych dziennie w zmieniającym się otoczeniu, przemiłej atmosferze z profesjonalną kadrą. Podczas wyjazdu przygotuj się na marsze i treningi nocne.
Wyjazd weekendowy Krav Maga jest świetnym sposobem na nadrobienie straconych treningów lub rozpoczęcia swojej przygody z Krav Maga. To wszystko oczywiście w doborowym towarzystwie.

Co zyskujesz?

  • Poprawę kondycji,
  • ogromną dawkę wiedzy i nowych umiejętności,
  • możliwość uczestniczenia w realistycznym treningu.

 

Wyjazd z Krav Maga to niezapomniane wspomnienia, które zostają na lata. Historie, o których opowiada się do końca życia. Nowe znajomości i przyjaźnie. Co najważniejsze, masz poczucie prawdziwej przynależności do grupy ludzi, którzy podzielają tę samą pasję co Ty. Możesz naprawdę poczuć się częścią plemienia.

 

Obozy

Obozy tygodniowe (od 5-7 dni) organizujemy zazwyczaj gdzieś w Polsce (w górach, nad morzem, czy wśród jezior). Wakacje, na których odpoczywasz psychicznie, trenujesz fizycznie i uczysz się bardzo praktycznych rzeczy. Codzienne zróżnicowane zajęcia pod kątem miejsca jak i zawartości merytorycznej. Przygotuj się na testowanie samego siebie w różnych, zmieniających się warunkach.
Co zyskujesz? Niesamowity postęp w tydzień! Porównywalny z kilkumiesięcznym regularnym treningiem w sekcji. Rekomendujemy taki wyjazd przynajmniej raz w roku.

Obozy cieszą się dużą popularnością ponieważ gwarantują profesjonalny, zdrowy trening i poznawanie nowych ludzi. Obóz to nie tylko Krav Maga… zajęcia z jogi, medytacje, trening siły specjalnej i wytrzymałości to stałe elementy obozowego życia.

To może być genialny początek twojej przygody z Krav Maga lub świetne podniesienie umiejętności. Jest to również jeden z lepszych pomysłów na letni rodzinny urlop!

Zobacz filmy z naszych zajęć

Nie wiesz jak przygotować się na pierwsze zajęcia?

Sprawdź
co zabrać ze sobą

Sprawdź co zabrać na zajęcia